Dom pomocy społecznej RELAX

Kontakt

O nas

Dom Pomocy Społecznej "RELAX" w Brodach powstał z myślą o ludziach starszych, samotnych, pragnących spędzić jesień swojego życia w godnych warunkach. Gdzie pełna opieka medyczna jak i wszelkiego rodzaju udogodnienia są w zasięgu ręki.
Dom nasz jest domem pomocy społecznej stałego pobytu przeznaczonego dla osób w podeszłym wieku z miejscami dla osób niepełnosprawnych fizycznie.
Posiadamy wpis do rejestru domów pomocy społecznej wojewody świętokrzyskiego - nr decyzji PS.II.9423.2.6.2011

Misja

Relax

Celem, który sobie postawiliśmy jest zadowolenie pensjonariuszy i ich rodzin, zapewnienie im tak potrzebnego ciepła i spokoju; zapewnienie mieszkańcom warunków do godnego życia z dostępem do usług zdrowotnych i możliwością rehabilitacji; stworzenie mieszkańcom szerokiej możliwości realizacji swoich zainteresowań oraz stworzenie zespołu opiekuńczego, który swoim działaniem daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i stwarza atmosferę wzajemnego zaufania i autentycznej troski o mieszkańca.

Działania

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia naszym mieszkańcom jak najlepszej opieki medycznej i rehabilitacji. Zabiegi rehabilitacyjne wykonywane są na miejscu. Zapewniamy także możliwość korzystania z usług lekarzy specjalistów.

Relax

Duży nacisk kładziemy na aktywizację mieszkańców poprzez zapewnienie możliwości udziału w terapii zajęciowej oraz zapewnieniu mieszkańcom szerokiej oferty imprez o charakterze rekreacyjnym. Dom nasz zapewnia dostęp do: kultury, rekreacji, zapewniamy miejsce do praktyk religijnych (kaplica), a także funkcjonowania samorządu mieszkańców. Corocznie organizowane są turnieje, imprezy okolicznościowe, integracyjne, artystyczne, wycieczki kulturalno - rekreacyjne.
Poprzez działania terapeutyczno-rehabilitacyjne wzmacniamy w mieszkańcach poczucie własnej wartości, polegającym na dążeniu do samorealizacji. Sposobem na to jest: prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej oraz ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Relax Relax Relax Relax
Relax Relax Relax Relax

Wycieczki

Relax Relax Relax Relax
Relax Relax Relax Relax
Relax Relax Relax Relax

Kontakt

Dom Pomocy Społecznej „RELAX”
ul. Wójtowska 62
27-230 Brody

Telefony:
41 271 12 44 lub 41 271 16 20
e-mail:dpsbrody@dpsbrody.pl

Mapa dojazdu

mapa

Oferta

oferta-cena

  • Pokoje 1 i 2 osobowe z łazienkami
  • Całodobowa opieka
  • 3 posiłki dziennie + podwieczorek
  • Zajęć z rehabilitacji ruchowej

 

Projekt i realizacja serwisu: pogstudio.pl

Projekt i realizacja serwisu: pogstudio.pl